• Zakończenie nauki klas trzecich liceum

• Tegoroczne zakończenie klas trzecich było minimalistyczne, skromnie i z dystansem. W ramach spotkania w małym gronie na dziedzińcu szkoły, oprócz podziękowań i życzeń nastąpiło przekazanie sztandaru nowym chorążym pocztu.

Z tej okazji chcemy przekazać życzenia pana dyrektora Leszka Dytkowskiego dla wszystkich maturzystów i ich rodziców, który nie mogli dzisiaj z nami być.

"W dniu dzisiejszym otrzymujecie świadectwo ukończenia szkoły średniej, przechodzicie do historii, powiększając grono wielu wspaniałych absolwentów naszego prawie stuletniego liceum. Ostatnie miesiące nie były łatwe, ale wiecie, że pokonywanie trudności kształtuje charakter. Wierzę, że jesteście dobrze przygotowani do dorosłego życia, a w szczególności do najbliższego egzaminu maturalnego . Z całego serca życzę Wam powodzenia, zdrowia i wiele szczęścia.

W przyszłości dokonujcie przemyślanych wyborów, opartych o rzetelną wiedzę oraz pamiętajcie o przeszłości. Bądźcie dobrzy i pamiętajcie, że największe bogactwo, to robienie tego, co się kocha. Gratuluję również Wam Rodzice i serdeczne dziękuje za współpracę przez ostatnie trzy, a nawet sześć lat.

Serdecznie pozdrawiam.

Leszek Dytkowski"