• Zakończenie roku szkolnego 2021/22

• W piątek 24 czerwca podczas uroczystej akademii na naszym podwórku pożegnaliśmy rok szkolny.

Pan Dyrektor wręczył świadectwa najlepszym uczniom oraz wyróżnił panie profesor Karinę Rzepkę i Antoninę Mandrellę, wręczając im statuetki Mickiewiczowskiego Pedagoga. Serdecznie gratulujemy!

Ponadto w ogródku pod rozłożystą brzózką pojawiła się symboliczna ławeczka poświęcona pamięci zmarłej niedawno pani profesor Elżbiety Żurek. Dziękujemy panu Januszowi Żurkowi, że zechciał uczestniczyć w tym ważnym dla nas wydarzeniu. Na mosiężnej tabliczce wygrawerowane zostały słowa, jakie pani Żurek skierowała do maturzystów: "Do zobaczenia gdzieś w przyszłości"...

Uroczystość zwieńczyły podziękowania oraz życzenia. Uczniowie wręczyli swoim nauczycielom niecodzienne upominki - doniczkowe zioła, wśród których znalazły się m.in. różne rodzaje mięty, melisa, bazylia... Na zdrowie!