• Teatr Scena Muzyczna I LO

Teatr Scena Muzyczna I LO jest częścią naszej szkoły od 10 lat. Tworzą ją ludzie, którzy kochają teatr i potrafią być wierni jego "niepowtarzalności w powtarzaniu". To talenty naszych uczniów pozwalają stwarzać spektakle, które każdego roku wystawiamy, zdobywając nagrody i wyróżnienia. Nie one są jednak w Teatrze najważniejsze. Istotą naszego teatru jest: SPO-TKANIE różnych osobowości, umiejętności, wrażliwości i STWARZANIE siebie i obrazów scenicznych. Reżyserią spektakli i realizacją muzyki zajmują się aktorzy Teatru A. Współpraca z nimi pozwala na doświadczenie TEATRU - nie tylko szkolnego.

Krótki reportaż o pracy scenowiczów  autorstwa Maćka Kuropatwy :-)