• Absolwenci Mickiewicza

• 17.02.2021 19:48
      • Wehikuł czasu - powrót do lat szkolnych naszych absolwentów to nowy projekt dziennikarsko-filmowy, który ma na celu zaprezentowanie I LO im. A. Mickiewicza jako szkoły, która szczyci się swoimi absolwentami i wielopokoleniową tradycją.

•     Wśród naszych bohaterów znajdują się tacy, którzy postanowili uczyć się i rozwijać w „Mickiewiczu”, bo właśnie tutaj uczęszczali ich rodzice, a nawet dziadkowie. Innych przekonali koledzy, zainteresowała oferta edukacyjna, zaintrygowały zasłyszane historie i opinie. Wszystkich łączy jedno – ukończyli I LO i już zawsze będą naszymi absolwentami.

Każdego roku szkolne mury opuszczają kolejni otwarci na świat młodzi ludzie. Chętnie ich wysłuchamy i zrealizujemy o nich kolejne „odcinki” naszej „Mickiewiczowskiej serii”.

Niebawem pojawi się pierwszy. Tymczasem zapraszamy na zwiastun serii przygotowany przez uczniów klasy humanistycznej 2a: Martę Badurę, Martynę Płonkę, Emilkę Rauner, Julię Skowron, Kornelię Stemplewską, Oliwiera Plonkę i Maćka Woźniczkę 🙂